Obowiązuje zasada: każde zlecenie wyceniamy indywidualnie. Bo dezynfekcja wielkiej hali produkcyjnej, odświeżenie mieszkania po zimie, czy usunięcie smrodu tytoniu w kawalerce, wymaga innego nakładu pracy ludzi i sprzętu.

I tak: duży wpływ na koszt usługi ma ilość użytego sprzętu i długość czasu pracy generatorów ozonu. Godzina pracy jednego urządzenia zaczyna się od kwoty 100 zł (netto).

Napisaliśmy „od”, bo zlecenia ekspresowe, w nagłych przypadkach, jak atak kwasem masłowym, które trzeba wykonać natychmiast, a nie za kilka-kilkanaście dni, jak w przypadków „zwykłych” zleceń, są droższe o ok. 25-50 %.

Z długoletniej praktyki wiemy, że wygląda to tak:

  • ozonowanie klimatyzacji i wnętrza auta osobowego trwa od 30 do 90 minut, ciężarowego – 1,5- 3 godziny z użyciem zwykle jednego ozonatora.
  • pomieszczeń użytkowych i mieszkań od 2-6 godziny, z użyciem jednego, dwóch lub kilku ozonatorów.
  • domów  6-10 h – choć zdarzały się nam ekstremalne przypadki, że dom wymagał kilkudniowego ozonowania po dziesięć – dwanaście godzin dziennie. Zwykle z użyciem kilku ozonatorów.
  • hale produkcyjne, biurowce – to często praca przez kilka dni po kilkanaście godzin, z użyciem kilku-kilkunastu lub więcej ozonatorów.

W przypadku zleceń powyżej dziesięciu godzin z użyciem wielu ozonatorów, co jest koniecznością dla wspomnianych większych obiektów, a także przedszkoli, szkół, hoteli, placówek zdrowotnych itd, ceny usługi negocjujemy tak, aby obie strony były zadowolone.

Jak w każdym innym biznesie, im większe jest zamówienie, tym cena jednostkowa jest mniejsza: zamawiając hurtowo, za jedną godzinę płacimy mniej.

Pytacie nas często Państwo, skąd taka cena, dlaczego godzina ozonowania kosztuje właśnie ok. 100 zł netto, a nie taniej?

Odpowiadamy:

Profesjonalny, atestowany i wydajny generator ozonu, a tylko takich używamy w Centrum Ozonowania, kosztuje nawet  kilkanaście tysięcy złotych, i jak każdy sprzęt, nie jest nieśmiertelny, tylko z czasem się zużywa. Dlatego, konieczne jest ich serwisowanie, wymiana podzespołów lub całego urządzenia.

A to generuje spore koszty.

Zapewniamy jednak Państwa, że biorąc pod uwagę zależność skuteczność/cena nasze ceny są niskie. Zaryzykujemy nawet stwierdzenie, że lepszej oferty nie znajdziesz!

Oto konkretny przykład wyliczenia, kiedy byliśmy dziesięć razy tańsi od konkurencji, która pozornie zaproponowała dużo niższą cenę.

Jak to możliwe? Przeczytaj:

http://ozonuj.pl/jestesmy-dziesiec-razy-tansi-od-konkurencji/

Co ważne: nasze aktualne ceny są identyczne, jak przed wybuchem epidemii.  Nie żerujemy, jak – niestety – wiele firm z tej branży – na strachu przed koronawirusem. I żerować nie będziemy!

Przeczytaj:

http://ozonuj.pl/nie-zerujemy-na-epidemii-i-nie-uprawiamy-hucpy/

I na koniec, bardzo ważne: dowiedz się:

Czy stać Cię na bardzo tanie ozonowanie?

http://ozonuj.pl/czy-stac-cie-na-bardzo-tanie-ozonowanie/