Przystąpcie do Programu Czyste, Zdrowe Przedszkole, a już za kilkaset złotych miesięcznie zapewnicie sobie cykliczną dezynfekcję (ozonowanie) pomieszczeń przedszkolnych. To najskuteczniejszy i najtańszy sposób ochrony przed koronawirusem!

Czyste, Zdrowe Przedszkole. Program profilaktyczny mający na celu drastyczne zmniejszenie zachorowalności dzieci w przedszkolach.

Co to za program?

Program Czyste Zdrowe Przedszkole stworzyło przed trzema laty Centrum Ozonowania – Ozonuj.Pl – jedna z najlepszych polskich firm zajmujących się dezynfekcją stężonym ozonem.

Jak to działa?

Bardzo prosto – przedszkola, które zgłoszą udział do Programu zapewniają sobie cykliczną dezynfekcję ozonem i nie tylko (bo zajmujemy się także zamgławianiem pomieszczeń) w specjalnych, bo dużo niższych od rynkowych cenach. Zaoszczędzicie nawet połowę kosztów.

Dlaczego ozonowanie?

Bo ozon jest jednym z najskuteczniejszych środków dezynfekcyjnych, posiadającym unikalne właściwości biobójcze – bo około sto (!) razy skuteczniejsze i trzy tysiące razy szybsze niż chloru. Również dlatego, że ozon nie powoduje reakcji alergicznych ani innych skutków ubocznych. W związku z tym można go bez obaw stosować w pomieszczeniach, w których przebywają najmłodsi.

Czy ozon zabija koronawirusa?

Ozonowanie jest jedną z metod walki z koronawirusem polecaną przed Państwową Inspekcję Sanitarną (Sanepid). Więcej o skuteczności ozonu w walce z COVID – 19 znajdziecie Państwo tutaj:

http://ozonuj.pl/ozonowanie-skutecznie-eliminuje-koronawirusa/

Ile to kosztuje?

To zależy od wielkości powierzchni przedszkola i częstotliwości zabiegów. Ceny zaczynają się od kilkuset złotych miesięcznie.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Bo jesteśmy solidni i skuteczni. Mamy olbrzymie doświadczenie (11 lat na rynku!), najlepszych fachowców, naskuteczniejszy, wyłącznie certyfikowany sprzęt i rygorystyczne procedury bezpieczeństwa.

Dzięki temu pracujemy także dla wielkich koncernów, również farmaceutycznych, jak Polpharma SA, które mają bardzo rygorystyczne procedury sanitarne i wyśrubowane wymagania w materii dezynfekcji.

Potwierdzeniem uczestnictwa w Programie Profilaktycznym Czyste, Zdrowe Przedszkole jest specjalny Certyfikat. To cenione przez rodziców ważne świadectwo, że Dyrekcja i Kadra Przedszkola przykłada najwyższą wagę do bezpieczeństwa dzieci.

Możecie go Państwo używać w budynkach przedszkoli, stronie internetowej i materiałach reklamowych.

Sezon zachorowań w przedszkolach w pełni. Skuteczna dezynfekcja-ozonowanie-usunie przyczynę chorób - wirusy, zarazki i bakterie

Zapraszamy, dzwońcie do nas: 602 493 620 lub piszcie: biuro@ozonuj.pl